Witaj na forum klanu Legiony Smierci


#1 2009-02-03 19:32:24

XxbanyxX

Heir

Zarejestrowany: 2009-01-09
Posty: 23
Punktów :   
Twoja postac w L2: PP, craft, spoil

!!Apeluje o seed'owanie!!

Jezeli ktos nie wie na czym to polega:
idziemy do Manor Managera jest w kazdym miescie .Kupujemy kose(harverster) nasionka  i uzywamy je na mobka o odpowiednim lvlu, po zabiciu go uzywamy harverster i otrzymujemy troche seed'ow(najlepiej przeciagnac sobie na pasek). Gdy klikniemy na seedy to widac na jakich lvlach mobkow mozemy je uzywac i na jakim terytorium. Jezeli lvl moba jest duzo wiekszy lub mniejszy to seed nie zawsze wchodzi i trzeba uzywac po pare na mobka. Po uzbieraniu pewnej ilosci seedow wymieniamy je u tego samego NPC na okreslone matsy. O wszystkim mozemy sie u niego dowiedziec jakie seedy wymieniamy na jakie matsy ale <---klick--->  Zawsze starajcie sie wymieniac seedy tam gdzie je najbardzej skupuja, czyli wartosc 'buy' jest najwieksza, bo dostaniecie wtedy wiecej matsow. Oczywiscie moze sie zdazyc ze nie mamy gdzie juz ich sprzedac wtedy trzeba poczekac do 23.00 -zaczyna sie nowy skup.

Offline

 

#2 2009-02-07 14:41:44

WSCIEKLA

Vassal

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 13
Punktów :   

Re: !!Apeluje o seed'owanie!!

Dzieki Kruliczku moga to robic postacie bijace zdaje sie chyba ze sie myle , mozna zachecic ludzi jak bede wiedziec co moga za to uzyskac . WIEC TU PIES POGRZEBANY nik niewie co to paskudztwo daje

Offline

 

#3 2009-02-09 02:31:01

klementynka

Heir

7940252
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 16
Punktów :   
Twoja postac w L2: SWS/SE

Re: !!Apeluje o seed'owanie!!

niekoniecznie bijace jesli masz na mysli tylko wariorow, ja tez czesto sieje;] homek w koncu tez potrafi przylozyc;] ale wybieram takie mobki ktore niekoniecznie sa u mnie na bialo;] na zielonych kolorem tez ladnie sieje sie;] tylko czesto trzeba miec cierpliwosc by nasionka potem zamienic u manora bo albo ktos zdazy, albo wogole manor nie skupuje;/ a co daje sianie?? of course dobry zarobek (jesli sie sieje nasionka na te matsy na ktore w danym momencie na rynku jest zapotrzebowanie, jak np w tym wypadku od dlugiego czasu na mold hardener, ludzie skupuja go od 120-180 za sztuke nawet;] po drugie mysle, ze kroliczkowi chodzi tez o zapychanie cwh w matsy by mozna bylo latwiej i mniej kosztownie krafcic wsio:) ) tak wiec do roboty;]

Offline

 

#4 2009-02-09 07:00:55

DarkSideOfQpa

Wise Man

9839236
Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 42
Punktów :   
Twoja postac w L2: Abbys Walkerek;))

Re: !!Apeluje o seed'owanie!!

Nie ma to jak dobra motywacja:)
Ale ja juz sieje od tygodnie i raz wymienilem na Mold G, a raz nawet udalo mi sie na Mold Halender

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shamankingra.pun.pl www.gang-bang.pun.pl www.legenda-shinobi.pun.pl www.gangmw.pun.pl www.gildiasithlords.pun.pl